ARKOP: Już 30 lat na budowlanym rynku

Możliwość komentowania ARKOP: Już 30 lat na budowlanym rynku została wyłączona Aktualności, firma tygodnia, Mieszkania

Wrocławski ARKOP, czyli jak zapracować na doskonale rozpoznawalną markę i uznanie inwestorów

Osiedla budowane przez ARKOP prezentują się bardzo efektownie – Nz. Rodzinne Maślice II we Wrocławiu fot. mat. prasowe

 

Często i coraz to częściej jadąc ulicami Wrocławia przy licznych placach budowy można zobaczyć takie informacje: „Tu buduje Arkop”, albo „Generalny Wykonawca – „ARKOP” lub “Inwestycje realizuje firma ARKOP”.

Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe ARKOP ma wysoką pozycję i ocenę wśród znaczących i najbardziej wymagających inwestorów, którzy zgodnie twierdzą, że ARKOP realizuje roboty – sprawnie, solidnie, zapewniając przy tym najwyższą jakość, wyprzedzając i tym samym skracając terminy realizacji robót.

Wrocławski ARKOP – istniejący od 1990 roku – obchodzi właśnie jubileusz trzydziestolecia działalności w- szeroko rozumianym -budownictwie, realizując roboty jako Generalny Wykonawca. Co istotne, realizuje wszelkie prace kompleksowo, dotyczy to budownictwa mieszkaniowego, obiektów przemysłowych, usługowych, bądź handlowych, a także złożonych robót inżynieryjnych.

Firma ARKOP wybudowała ponad … 110 stacji paliwowych oraz ponad 1500 mieszkań, ale także 50 przestronnych hal dla przemysłu, handlu i usług. Do tego należałoby doliczyć wiele obiektów administracyjno – biurowych, m.in. Wrocławski Park Przemysłowy.

Nie byłoby takich efektów, gdyby nie ludzie. Firma przez lata zdołała skompletować kadrę inżynieryjno – techniczną, której inni mogą tylko pozazdrościć. To kadra specjalistów z wysokimi kwalifikacjami, doświadczeniem i umiejętnościami.

 

– Właśnie kadra od samego początku, przez lata, stanowiła o naszych sukcesach – mówi właściciel przedsiębiorstwa ARKOP – mgr inż. KRZYSZTOF PIANOWSKI. – Mając właśnie taką kadrę możemy stosować najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i techniczne i to na każdym placu budowy. Od początku działalności naszej firmy preferowaliśmy, przede wszystkim, jakość robót, solidność i terminowość. To było zawsze na pierwszym miejscu. I to teraz obficie procentuje zaufaniem naszych kontrahentów, inwestorów, zleceniodawców. Staramy się nadal skracać harmonogramy robót, wyprzedzać kalendarz i w efekcie tego oddawać inwestycje przed terminem. Dzięki temu zdobyliśmy wysoką markę wśród wymagających inwestorów. I to stanowi również o naszym sukcesie.

Najlepszym potwierdzeniem są liczne dyplomy, nagrody, wyróżnienia, listy referencyjne, a także, m.in. Medal z dyplomem za najlepszą stację paliw przyznany przez Polską Izbę Paliw Płynnych, Certyfikat ISO 9001-2000 z „Zakresu przygotowania i realizacji robót budowlanych, montażowych dla budownictwa przemysłowego, inżynieryjnego, mieszkaniowego i ogólnego. Usług transportowo- sprzętowych”. To tylko potwierdza kompleksowość i szerokie spektrum realizowanych robót.

Najdłużej z nami

Pani Danuta Czaplińska pracuje z nami już od 30 lat, Marian Grzybowski od 28 lat, Czesław Rola od 27 lat, od 26 lat na liście pracowników są: Jerzy Frankowski i Zdzisław Lekowski. Stażu i lat pracy gratulujemy dołączając nasz jubileuszowe życzenia. Pozostałym pracownikom, którzy przez lata przyczyniali się do naszego sukcesu również składamy szczególne podziękowania.

 

Nasze najmłodsze…
… „dziecko” nie jest znowu aż takie młode, bo liczy sobie już 10 lat. Jest w pełni samodzielne, ma swoje imię: ARKOP- DEWELOPER. Wpierw jednak powołano oddzielną firmę ARKOP Krzysztof Pianowski, która wybudowała i przekazała do użytku łącznie ponad 500 mieszkań. Pierwszą inwestycją były budynki przy ul. Żernickiej we Wrocławiu później „Zacisze Krzemienieckie” przy ul. Krzemienieckiej, następnie prestiżowa inwestycja „Willa na Grabiszynku” przy ul. Rymarskiej, kolejną była „Panorama Zatorska” na wrocławskim Zakrzowie, „Osiedle Orion” przy ul. Rakietowej i „Zacisze Krzemienieckie II”. Aktualnie podjęliśmy realizację najnowszej inwestycji mieszkaniowej „Parkowe Złotniki” przy ul. Małopolskiej we Wrocławiu.