Arche Hotel Poloneza – Nowa era w hotelarstwie

Możliwość komentowania Arche Hotel Poloneza – Nowa era w hotelarstwie została wyłączona Aktualności, galeria

Pomimo długiego lockdown-u sieć hoteli Arche nie zwalnia i właśnie oddaje do użytku nową część Arche Hotel Poloneza w Warszawie. Jest to wyjątkowe miejsce, wyznaczające zupełnie nowy, niespotykany kierunek w hotelarstwie.

Arche Hotel Poloneza
Arche Hotel Poloneza fot. mat. prasowe

Mowa tu o Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Pomimo tego, że jest to hotel biznesowy, z nowoczesnymi salami konferencyjnymi, to jego wystrój został stworzony przez pracowników Fundacji Leny Grochowskiej osoby niepełnosprawne intelektualnie.

Właśnie oddaliśmy do użytku nową część naszego hotelu. W sumie do dyspozycji oddajemy 400 pokoi i 14 nowoczesnych sal konferencyjnych. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że nasz obiekt ma niespotykany design” – mówi Rafał Warda, dyrektor zarządzający siecią hoteli Arche.

Już od samego wejścia widoczny jest nietypowy, oryginalny wystrój. Uwagę przyciąga między innymi kolorowa recepcja. W barze ułożono kafelki ręcznie robione, a na ścianach prezentowane jest graffiti.

Jak dodaje Rafał Warda: „Jest ona obecna w całym hotelu. Są to malowane meble, ściany, obrazy, a także ręcznie robione żyrandole, poduszki i inne elementy wystroju. Jesteśmy prawdopodobnie jedynym hotelem na świecie, gdzie dzieła sztuki są tak unikatowe”.

Podobnie jest w pozostałych hotelach grupy Arche. I niewątpliwie jest to nowa era w hotelarstwie w Polsce a być może i na świecie.

Na tym jednak nie poprzestajemy. Już niebawem w naszym hotelu będziemy organizować warsztaty integracyjne dla firm, podczas których będzie można samemu wykonać kubek, czy namalować obraz. Wszystko pod okiem pracowników Fundacji Leny Grochowskiej. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to niesamowite oczyszczenie dla umysłu i fantastyczna integracja, w której sam brałem udział i mogę polecić” – uzupełnił Rafał Warda.

Niewątpliwym atutem hotelu jest także jego położenie, które gwarantuje ciszę i spokój.


Sylwia Pawłowska, manager sprzedaży Arche Hotel Poloneza:

Hotel znajduje się w zaciszu Warszawy, a do dyspozycji Gości jest duża, zielona przestrzeń na zewnątrz. Posiadamy elastyczne i nowoczesne sale do spotkań, restaurację Optymistyczną ze znakomitą kuchnią, a przy niej patio, idealne np. na after party czy plenerowe uroczystości. Nasz ogród daje dodatkowo wiele możliwości spotkań i tworzenia niesamowitych imprez plenerowych”.

Arche Hotel Poloneza to idealne miejsce zarówno dla osób podróżujących służbowo, szukających wypoczynku w mieście, jaki i potrzebujących wynająć mieszkanie.

Wynajęcie kawalerki w hotelu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób, które przyjeżdżają do stolicy w poszukiwaniu pracy, są w trakcie przeprowadzki, oraz wśród firm, które szkolą swoich współpracowników. Hotel przygotował szereg atrakcyjnych korzyści dla Gości, którzy decydują się na wynajem mieszkania.

Hotel ze względu na unikatowy design, niewątpliwie już jest kultowym obiektem na noclegowej mapie Warszawy, wartym odwiedzenia, który pozwala zobaczyć świat widziany oczami innych. Piękny świat…