AMS partnerem Forum Liderów PPP

Możliwość komentowania AMS partnerem Forum Liderów PPP została wyłączona Aktualności

AMS jest liderem reklamy Out-of-Home (OOH) w Polsce. Realizuje projekty, które harmonijnie łączą przestrzeń publiczną i reklamową w funkcjonalną całość, z aktywnym użyciem rozwiązań online.

Spółka wspiera tworzenie miast inteligentnych – poprzez dostarczanie ekologicznych i użytecznych rozwiązań, zintegrowanych z meblami miejskimi i dostępnych wprost z ulicy dla szerokiego kręgu odbiorców.

Jako lider w segmencie mebli miejskich – na podstawie kontraktów z największymi gminami w Polsce AMS wyposażył w nie ponad 30 największych polskich miast. Zrealizował pionierskie na polskim rynku inwestycje w rewitalizowanych obszarach m.in. Chorzowa, Łodzi, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Spółka jest pionierem budowy EKO wiat w Polsce realizowanych w duchu nature based solutions.

„Partnerstwo publiczno-prywatne jest świetnym sposobem na optymalne łączenie we wspólnym celu różnorodnych kompetencji i sektorów.” Marek Kuzaka, Prezes AMS

W ostatnich latach AMS zrealizował szereg projektów w duchu PPP, z czego część została zrealizowana przy aktywnym udziale społeczności lokalnych. Wśród nich m.in.:

–       1580 wiat przystankowych dla Warszawy – bezprecedensowy projekt inwestycji w meble miejskie w Polsce

–       największy w Polsce system EKO wiat przystankowych z zielonymi dachami, tworzących nowe oazy zieleni w miastach, a powstających w partnerstwie z reklamodawcami i w kooperacji z samorządami

–       słupy ogłoszeniowe w Sopocie – oryginalne pod względem designu, który nawiązuje do charakteru miasta, spełniające całe spektrum wymagań konserwatorskich, zapewniającej Miastu możliwość komunikacji społecznej z mieszkańcami bez ponoszenia kosztów z tego tytułu.

AMS znany jest z działań społecznych, m.in. na rzecz integracji osób niepełnosprawnych. W 2013 r. spółka powołała do życia Fundację „Akademia Integracji”. W ramach działań na rzecz środowiska prowadzi program Galeria Plakatu AMS. Aktywnie wspiera kulturę, m.in. spółka jest partnerem Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Narodowego w Warszawie oraz muzeum Zamku Królewskiego na Wawelu.

Konferencja odbędzie się dnia 14  czerwca 2023 r. w Warszawie w godzinach 10:00-17:00 w Giełdzie Papierów Wartościowych przy ul. Książęcej 4. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla sektora publicznego.

Organizator: Europejska Fundacja Inwestycji Zrównoważonych (EFIZ) i Agencja City Sp. z o.o., Forum Liderów PPP

źródło informacji: AMS S.A./Forum Liderów PPP