Akcja Zielone światło dla branży – Podświetl swój obiekt na zielono!

Możliwość komentowania Akcja Zielone światło dla branży – Podświetl swój obiekt na zielono! została wyłączona Aktualności, Biznes

Możemy przyłączyć się do Akcji „Zielone światło dla branży”, w ramach, której 02 czerwca 2021 r., wieczorem o godz. 21:00-22:00 podświetlamy na zielono wszystkie obiekty związane z szeroko pojętą branżą spotkań i wydarzeń w całej Polsce.

Akcja Zielone światło dla branży

Jak podpowiadają organizatorzy – „Niech duże i małe firmy, obiekty i hale targowo-kongresowe, Wasze miejsca pracy wybuchną zieloną nadzieją. Pokażmy, że jesteśmy, przygotowujemy wydarzenia targowe, kongresowe, eventy i czekamy w blokach startowych na odmrożenie naszej branży, a przede wszystkim na Wystawców i Zwiedzających”!

Udział w akcji zadeklarowali już: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Międzynarodowe Targi Gdańskie, Targi w Krakowie, Targi Kielce. Nie może zabraknąć i Was!

Prosimy o potwierdzenie udziału w Akcji na: info@polfair.com.pl. W tytule prosimy wpisać: Zielone światło dla branży”.

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z Izbą zdjęciami Państwa podświetlonych obiektów i ewentualnymi komentarzami, które umieścimy na kanałach social media PIPT oraz za przekazywanie dalej informacji o naszej Akcji „Zielone światło dla branży”. Im nas więcej, tym bardziej będziemy widoczni!

Zachęcamy również Państwa zarówno do umieszczenia zdjęć podświetlonych na zielono obiektów na swoich kanałach social media oraz do oznakowywania komunikatów, informacji ze zdjęciami z Akcji hasztagami: #backtobusiness #zieloneswiatlodlabranzy

Również w tym dniu, 2 czerwca 2021 r. Polska Izba Przemysłu Targowego – PIPT oraz Komitet Obrony Branży Targowej – KOBT organizują branżową debatę z udziałem zaproszonych gości, podczas której:

  • przypomną, jakie korzyści płyną z targów dla wystawców i zwiedzających, dla miast i gospodarki (co jest zgodne z tegorocznym przesłaniem UFI – The Global Association of the Exhibition Industry,)
  • pokażą pełną gotowość firm targowych do organizacji targów
  • zaprezentują bogaty program jesiennych wydarzeń
  • przypomną, że targi są bezpieczne

#backtobusiness #zieloneswiatlodlabranzy

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na FB PIPT: (20) ZIELONE ŚWIATŁO DLA BRANŻY! | Facebook.