Akademia Gwiazd Biznesu – Zainwestuj w rozwój biznesu – wyzwania, rynek finansowy, trendy – KONFERENCJA

Możliwość komentowania Akademia Gwiazd Biznesu – Zainwestuj w rozwój biznesu – wyzwania, rynek finansowy, trendy – KONFERENCJA została wyłączona Aktualności, Biznes

Akademia Gwiazd Biznesu, która odbędzie się 30 marca  w Gdańsku będzie poświęcona rozwojowi działalności. Znajdziecie Państwo odpowiedzi na pytanie jak reagować na zmiany ekonomiczne. Jak inwestować, aby zmniejszyć ponoszone koszty, a także jak dotrzeć do nowych klientów czy poprawić jakość dotychczasowych usług. Analizie poddana zostanie sytuację na rynku walutowym. Organizatorzy skupią się także na temacie promowania swojego biznesu na Tik Toku.

AGB Gdańsk baner FRW
AGB Gdańsk baner FRW

Akademia Gwiazd Biznesu to cykl spotkań z przedsiębiorcami, które organizuje Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. W czasie warsztatów i konferencji poruszane są ważne tematy dotyczące głównie sektora Mikro, Małych i Średnich Firm. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli firm – właścicieli i kadry zarządzającej, a także do samorządów i instytucji, stawiających na rozwój lokalnego biznesu.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc dostępnych dla gości jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie każdy przedsiębiorca w swoim portfelu znajdzie środki finansowe, które pozwolą na bezpieczne zrealizowanie inwestycji związanych z rozwojem własnej firmy. Na szczęście z pomocą przychodzą przeznaczone do tego instrumenty finansowe. Dzięki nim biznes nie zostanie w tyle za konkurencją. O możliwościach osiągania celów inwestycyjnych opowiedzą przedstawiciele firm i instytucji.

Organizatorami wydarzenia są: Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, FRW Pomorskie, FRW Media Group Sp. z o.o., naszbiznes24.pl.

Partnerami wydarzenia są: AKCENTA, Bank Gospodarstwa Krajowego, Twoje Finansowe Centrum, Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A., Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza.

Zainwestuj w rozwój biznesu– wyzwania, rynek finansowy, trendy

Czwartek, 30.03.2023 r., w godz. 12:00 – 16:00

Hotel Progres Event & Conference, ul. Słowackiego 17, Gdańsk

Agenda

11:30 – Rejestracja uczestników,

12:00 – 12:15 – Przywitanie gości,

12:15 – 12:45 – Dlaczego potrzebujesz dobrego partnera do wymiany walut? – AKCENTA,

12:45 – 13:15 – Wsparcie inwestycyjne z UE – środki finansowe na rozwiązania ekoefektywne, produkcyjne, technologiczne, informatyczne firmy – Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Andrzej Hlawacik – Bank Gospodarstwa Krajowego,

13:15 – 13:45 – Wsparcie inwestycyjne i obrotowe – Dariusz Kiedrowski Prezes Zarządu, Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A.,

13:45 – 14:45 – Jak wypromować siebie i swój biznes na Tik Toku – Patrycja Roszczyk, Pksistersmusic,

14:45 – 16:00 – Sesja pytań i odpowiedzi, networking, poczęstunek,

Organizatorzy proszą o zabranie na wydarzenie wizytówek firmowych.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Rejestracja: https://frw.pl/19574/akademia-gwiazd-biznesu-zainwestuj-w-swoj-biznes-wyzwania-rynek-finansowy-trendy/