TARCZA ANTYKRYZYSOWA ─ BEZPŁATNE SZKOLENIA ONLINE

Możliwość komentowania TARCZA ANTYKRYZYSOWA ─ BEZPŁATNE SZKOLENIA ONLINE została wyłączona Aktualności, Biznes, It, Nauka, porady ekspertów, Praca, Prawo i Podatki

PFR Portal PPK rozpoczyna nowy cykl bezpłatnych szkoleń online na temat pakietu antykryzysowego dla przedsiębiorców. Szkolenia będą prowadzone na platformie online przez Ekspertów PFR Portal PPK, którzy opowiedzą, w jaki sposób skorzystać z rozwiązań „Tarczy Antykryzysowej”.

Tarcza Antykryzysowa w praktyce
W związku z obecną sytuacją społeczno-gospodarczą polskie firmy czeka wiele zmian. Wprowadzona przez rząd Tarcza Antykryzysowa, czyli zestaw rozwiązań dla pracodawców i pracowników, ma na celu złagodzenie negatywnych skutków gospodarczych wynikających z pandemii koronawirusa. W jaki sposób skorzystać z pomocy państwa? Jakie wnioski złożyć? Jakie są obowiązujące terminy? Na te i inne pytania odpowiedzą trenerzy PPK podczas szkoleń online.

 

Tarcza Antykryzysowa – zapisy na szkolenie
Webinary są bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja. Formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie www.pfrportal.pl/tarcza – po otrzymaniu linka do szkolenia należy kliknąć „dołącz”. Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań trenerowi za pomocą czatu.

 

Tarcza Antykryzysowa w pigułce
PFR Portal PPK przygotował także „Pakiet rozwiązań antykryzysowych w skrócie”, który jest zestawieniem najważniejszych informacji dotyczących rozwiązań zawartych w Tarczy Antykryzysowej. Przejrzysta i skrótowa forma ma pomóc przedsiębiorcom w poznaniu nowych przepisów i skorzystaniu z rozwiązań dopasowanych do potrzeb. „Pakiet rozwiązań antykryzysowych w skrócie” można pobrać ze strony www.mojeppk.pl.

 

Więcej informacji o szkoleniu online i inicjatywach Tarczy znajduje się na stronie internetowej:
www.pfrportal.pl/tarcza.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone