T-Bull – polski producent gier mobilnych podbija świat

Możliwość komentowania T-Bull – polski producent gier mobilnych podbija świat została wyłączona It

W siedzibie firmy we wrocławskim Sky Tower powstają gry popularne na wszystkich kontynentach Studio T-Bull S.A. zostało założone przez trzech pasjonatów – Damiana Fijałkowskiego, Grzegorza Zwolińskiego oraz Radosława Łapczyńskiego, którzy od 8 lat z sukcesem tworzą jedne z najpopularniejszych gier mobilnych na całym świecie.

Początkowo firma zajmowała mały pokój, w którym pracowały dwie osoby. Dziś T-Bull zatrudnia około 60 pracowników a jego siedziba we wrocławskim Sky Tower ma przeszło 1 100 metrów kwadratowych.

– Wybór odpowiedniego biura to jedna z najważniejszych decyzji, szczególnie w przypadku studia deweloperskiego takiego jak nasze. Z myślą o naszych pracownikach, szukaliśmy miejsca, które będzie znajdowało się w dobrej lokalizacji. Znaleźliśmy biuro w budynku Sky Tower z możliwością aranżacji przestrzeni w pełni dopasowanej do naszych potrzeb. Rozwiązania komunikacyjne, czy czas dotarcia do pracy miały również duże znaczenie podczas podejmowania decyzji. Ważną zaletą z naszej perspektywy jest także rozmiar samej powierzchni biurowej, którą dysponujemy. Nasz zespół stale rośnie, a my jesteśmy w stanie utrzymać wysoką dynamikę rozwoju naszej spółki i tworzyć nowe stanowiska pracy. Ponadto lokalizacja Sky Tower w samym centrum miasta daje naszym pracownikom łatwy dostęp do rozrywki czy chociażby centrów handlowych – mówi Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i prezes zarządu T-Bull S.A.

– Śledzimy sukcesy firmy T-Bull i jesteśmy dumni, że tak innowacyjna firma decyduje się na rozwijanie swojego biznesu w biurowcu Sky Tower. Staramy się na bieżąco reagować na potrzeby naszych najemców, którzy cenią sobie zarówno możliwości aranżacyjne biur w Sky Tower, jak i lokalizację biurowca, który jest najbardziej rozpoznawalnym budynkiem we Wrocławiu. Biura w Sky Tower oferują bardzo duży komfort pracy dzięki możliwości dopasowania przestrzeni do potrzeb klientów. Bardzo ważnym aspektem dla pracowników biur jest dostęp do szerokiej oferty gastronomicznej oraz różnych punktów usługowych, które zlokalizowane są na terenie Sky Tower. – mówi Piotr Pirogowicz, dyrektor ds. najmu w LC Corp SA.

W 2016 roku firma T-Bull weszła na parkiet giełdy New Connect i cieszy się 300 milionami pobrań stworzonych przez nią gier mobilnych.

– Wśród tytułów znajdujących się w naszym portfolio można znaleźć m.in. Moto Rider GO – obecnie jedna z naszych najpopularniejszych gier, którą na urządzenia mobilne pobrano ponad 40 milionów razy. Co więcej, tytuł został zakwalifikowany do programu Editor’s Choice, promującego najlepsze gry i aplikacje w sklepie Google Play. Nasza ostatnia produkcja czyli Nitro Racing GO to też duży sukces, co cieszy nas tym bardziej, że jest to projekt, który był dla nas dużym wyzwaniem. Podjęliśmy się stworzenia zupełnie nowego gatunku w postaci idle racing, gdzie gracz wciela się w rolę menadżera wyścigów samochodowych – mówi Grzegorz Zwoliński.

Sukcesy produkcyjne przekładają się na rozwój samej firmy, która kusi nie tylko atrakcyjnym wynagrodzeniem, ale także szerokim zakresem dodatkowych świadczeń, przyjazną atmosferą w pracy oraz licznymi turniejami i aktywnościami dla pracowników. T-Bull stawia na jakość w miejscu zatrudnienia, by zapewnić swojej ekipie komfortowe warunki pracy. Nikt nie zostaje w biurze po godzinach ani nie wynosi pracy do domu. Samo biuro dewelopera to także strefa kreatywnej pracy. Aranżacja w stylu open space otwiera możliwość szybkiej wymiany informacji i dzielenia się pomysłami i rozwiązaniami. Ściany zdobią piękne grafiki odwołujące się bezpośrednio do gier T-Bulla, stale przypominając pracownikom o skali realizowanych przez nich projektów.

– Podczas gdy ciągle aktywnie pracujemy nad tytułami wprowadzając rozwiązania, które mają na celu wyjść naprzeciw rozwiązaniom stawianym nam przez rynek, jak np. tryb multiplayer, równolegle tworzymy kolejny projekt oparty na innowacji. Tym razem chcemy posadzić graczy za sterami czołgów. Zapowiada się ekscytująca produkcja. W 2016 roku weszliśmy też na parkiet giełdy NewConnect. To dla nas ważny krok, który świadczy o tym, jak poważnie i długodystansowo podchodzimy do swojego biznesu. Nasza spółka odnotowała 5,11 mln zł zysku netto w 2017 roku wobec 5 mln zł zysku rok wcześniej. W najbliższych latach mamy też w planach produkcję dużego tytułu na komputery osobiste, także można spodziewać się, że za drzwiami naszego biura będzie bardzo gorąco – dodaje Grzegorz Zwoliński.

O SKY TOWER:

Sky Tower wyróżnia się przede wszystkim znakomitą lokalizacją w najwyższym i jedynym tego typu kompleksie architektonicznym w kraju (212 metrów, 50 pięter), w skład którego wchodzi część biurowa a także mieszkalna i pasaż handlowy. Jednym z atutów Sky Tower jest także punkt widokowy usytuowany na 49 piętrze drapacza chmur, gdzie można podziwiać panoramę Wrocławia i okolic z wysokości około 200 metrów. Jest to najwyższy punkt widokowy na Dolnym Śląsku poza terenami górskimi. Swoim użytkownikom biurowiec SKY TOWER oferuje wiele udogodnień, takich, jak: podziemny parking, monitoring, klimatyzacja, centrum fitness.

Obecnie w SKY TOWER trwają prace związane z przebudową I piętra, co ma pozwolić na powiększenie powierzchni biurowej. Ogrom zalet oraz nowoczesnych rozwiązań oferowanych najemcom sprawiają, że biurowiec SKY TOWER to idealne miejsce do prowadzenia biznesu na najwyższym poziomie.

O LC Corp SA:

LC Corp SA jest grupą deweloperską realizującą inwestycje komercyjne i mieszkaniowe. Inwestycje Spółki powstają w sześciu największych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Spółka zarządza obecnie ponad 100 tys. mkw. powierzchni biurowych.  Więcej informacji na: www.lcc.pl

O T-Bull S.A.

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 315 milionów. Zespół deweloperski TBull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone