Silent Mode na mysłowickim rynku

Możliwość komentowania Silent Mode na mysłowickim rynku została wyłączona Aktualności

W piątek, 23 sierpnia 2019 r. o godz. 20.00 zagości na mysłowickim rynku Silent Mode – impreza, na której jest cicho i nie słuchać muzyki, ale wszyscy tańczą i to w różnym rytmie. 

silent fot. mat. prasosowe MOK

Silent Mode to imprezy typu „ciche” disco czyli uczestnicy zakładają słuchawki, dzięki którym słuchają i tańczą do muzyki granej przez DJ’a.  i są idealnym rozwiązaniem na ciszę nocną w mieście.

Uczestnicy mają do dyspozycji specjalne słuchawki, które świecą w jednym z trzech kolorów: na czerwono, zielono lub niebiesko. Wybrany kolor odpowiada wybranemu kanałowi muzycznemu, który nadaje inną muzykę z dj-ki – mówi Jacek Duda, stowarzyszenie PoMysłowi.

W dowolnym momencie można zmienić kanał i posłuchać innej muzyki.

– Będą trzy strefy DJ rozmieszczone w różnych miejscach na rynku z sześcioma dj-ami. Każdy z nich prezentuje inny gatunek, od lekkich i przyjemnych dźwięków po mocniejsze – dodaje.

Wydarzenia tego typu są od lat organizowane w różnych klubach. Nowością jest jednak organizacja ich w plenerze.

– Jesteśmy jednym z pierwszych mniejszych miast, które podjęły się organizacji takiej imprezy w plenerze. Do tej pory odbyły się one w Trójmieście, Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu – informuje Jacek Duda.

Za konsoletami stanie 6 DJ-ów: 5cet, Jacob Larsen, DEJWO Dawid Wójcik, Kuaq, Mati Duda i Geshu (Michał Grabowiecki). Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale wypożyczenie słuchawek na cały wieczór kosztuje 10 zł. Przy wypożyczeniu należy okazać dowód osobisty.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Mysłowice, Mysłowicki Ośrodek Kultury, stowarzyszenie „PoMysłowi”, Pan Wiking Cafee, Pizzeria Da Grasso Mysłowice.

Źródło: MOK

 

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone