XXI edycja Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii

Możliwość komentowania XXI edycja Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii została wyłączona Aktualności, Samorząd

Fundacja Polonia Gospodarcza Świata we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego zaprasza na XXI edycję Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca b.r. w Warszawie


Celem organizowanych od wielu lat Konferencji jest rozwijanie międzynarodowej współpracy gospodarczej osób polskiego pochodzenia oraz powiązań między krajami ich osiedlenia, a Macierzą.
Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii to największe spotkanie skupiające gospodarczą Polonię ze świata, to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i nawiązywania kontaktów. W poprzednich 20 edycjach udział wzięło ponad 6000 uczestników – przedstawicieli krajowego i polonijnego biznesu z 60 krajów świata.
Obrady plenarne konferencji zostaną zainaugurowane w dniu 15 czerwca 2019 r. przez Pana Marszałka Województwa Mazowieckiego – Adama Struzika i odbywać się będą w Centrum Konferencyjnym MS Mermaid w Warszawie – Rejestracja/networking/kawa od godz. 8.30.

Tradycyjnie w ramach drugiego dnia konferencji, 16 czerwca 2019 celem bezpośredniego zaprezentowania lokalnych możliwości i potencjału eksportowego Mazowsza – na Południowym Mazowszu – Radom/Skaryszew – odbędzie się Polonijny Piknik Współpracy Gospodarczej, na którym w luźnej atmosferze przedsiębiorcy z Polonii i Mazowsza tworzyć będą nowe, międzynarodowe powiązania kooperacyjne.

Udział w konferencji zapowiedzieli już m.in. przedsiębiorcy z USA, Indonezji, Afryki Płd., Wietnamu, Indii, Belgii, Szwecji, Filipin, Ukrainy, Bułgarii, Czech, Niemiec, Zambii, Szwajcarii, Rumunii, Włoch, Gruzji, Mołdawii, Austrii, Paragwaju, Litwy, Białorusi i Łotwy – razem przewidywany jest udział przedstawicieli z 30 krajów świata.

Więcej informacji na stronie www.konferencjapolonii.pl

 

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone