Ogólnopolski kongres ITCorner Summit 2019

Możliwość komentowania Ogólnopolski kongres ITCorner Summit 2019 została wyłączona Aktualności, Biznes, It

Druga edycja ITCorner Summit – ogólnopolskiego kongresu organizowanego przez ITCorner, klaster zrzeszający wrocławskie firmy IT odbędzie się 23 stycznia 2019 r. we Wrocławiu w Hotelu IBIS Styles. Kongres skierowany jest do właścicieli i kadry zarządzającej firm i spółek o profilu softwarowym z całej Polski, a także wszystkich entuzjastów rodzimej branży IT.

ITC-Summit_2017 poprzednia edycja fot. mat. prasowe

Podczas wydarzenia ponad 20 ekspertów opowie o wyzwaniach jakie czekają branżę IT w 2019 roku.
Agenda eventu podzielona została na cztery obszary tematyczne, dotyczące sposobów budowania strategii dla firm w czasach digitalizacji przedsiębiorstw, zmian w kulturze organizacji, współpracy z klientami z zagranicy oraz zasad funkcjonowania instytucji otoczenia biznesu. ITCorner Summit to nie  tylko prelekcje, ale również panele dyskusyjne i ciekawie zaaranżowana przestrzeń networkingowa.

Prelegenci ITCorner Summit 2019:

Przemysław Skrzek – Founder and board member at ITCorner

Przedsiębiorca w branży IT, executive manager, pomysłodawca i animator klastra ITCorner. Wyznawca podejścia „together is better”.

Piotr Płóciennik – CEO at Salesberry

Konsultant, ekspert w obszarze budowania strategii sprzedaży dla firm świadczących usługi profesjonalne oraz sprzedających złożone produkty i usługi IT.

Adam Formanek – Head of International B2B Projects at ICT & Digital Business Association of Berlin (SIBB e.V.)

Adam pracuje jako koordynator miedzynarodowych projektow berlinskiego stowarzyszenia branzy IT, co-director Startup Grind Warsaw oraz organizator Polish Tech Night w Berlinie i jest zaangazowany rozwoj i internacjonalizacje berlinskiej sceny technologicznej.

Andrzej Moskalik – Board Member, Sales Director at SNP Poland

Dyrektor sprzedaży w SNP Poland. Od 2008r kieruje działem sprzedaży usług IT
i consultingu SAP, operującym w Polsce i kilkudziesięciu krajach świata. W chwilach wolnych kierowca wyścigowy

Daniel Urban – Co-founder and CEO at Sente

Z zawodu i z pasji – lider i manager wierzący w potencjał rozwojowy i decyzyjny zespołów. Stale poszukuje nowych ścieżek rozwoju dla siebie i firmy Sente, z którą związany jest od 18 lat.

Damian Walczak – Wiceprezes zarządu, Tooploox sp. z o.o.

Jeden z trzech załozycieli Tooploox. Od kilku lat interesuje się zwinnymi metodykami zarządzania projektami, usprawnianiem komunikacji, feedbackiem oraz alternatywnymi metodami zarządzania w organizacjach. W Tooploox pełni m.in. rolę Holacracy Adoption Lead. W wolnym czasie interesuje się snookerem.

Grzegorz Jabłoński – Founder and the CEO at Fream S.A. and Evryplace.com

Grzegorz Jabłoński, założyciel i CEO w Fream. Od ponad 20 lat profesjonalnie zajmuje się rozwojem i zarządzaniem projektami IT.

Grzegorz Kuczyński – Member of the Board at Unity Group

Przedsiębiorca i manager od ponad 20 lat wraz z partnerami biznesowymi skutecznie rozwija Grupę Unity – w międzyczasie pełniąc role szefa sprzedaży, marketingu, dyrektora operacyjnego….

Grzegorz Rudno-Rudzinski – Managing Partner at UNITY Group

Przedsiębiorca i działacz społeczny, od 20 lat pomaga organizacjom w rozwoju opartym na technologiach IT. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Glasgow Caledonian University, ICAN Strategic Leadership Academy….

Jaromir Ciechanowicz – CEO , WES Working Environment Strategy

Przedsiębiorca, od 20 lat zajmujący się tematyką środowiska pracy. Współzałożyciel i CEO w firmie WES (Working Environment Strategy), zajmującej się tworzeniem strategii środowiska pracy dla organizacji.

Konrad Weiske – Co-Founder and CCEO of SpyroSoft, Vice President of SoDA – Software Development Association Poland

Konrad od 20 lat związany jest z sektorem ICT. Pracował jako programista, kierownik projektów oraz product manager w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii…

Krzysztof Berezowski – Co-founder & CEO at Thaumatec

Współzałożyciel i Prezes Zarządu Thaumatec Sp. z o. o gdzie aktualnie odpowiada za strategie sprzedaży, rozwój biznesu oraz innowacje.

Łukasz Borzęcki – CEO at vm.pl

Pasjonat Agile i zarządzania czasem (GTD). Uwielbia wdrażać nowe technologie i sposoby wytwarzania oprogramowania w Niemczech.

Marcin Kowalski – Co-founder and CEO at Human Partner

Przedsiębiorca, mentor i konsultant rozwoju biznesu. Od ponad 15 lat aktywnie pomaga przedsiębiorcom w zarządzaniu wzrostem biznesu. Autor programów szkoleniowych wspierających rozwój kompetencji liderów biznesu. Współzałożyciel firmy Human Partner,

Marta Jarosik – HR Manager at Unity Group

Manager, psycholog i trener biznesu. Łączy potrzeby biznesu i ludzi. Pracuje metodą konsultingową, kreuje rozwiązania szyte na miarę….

Michał Kuzborski – Prezes Lama Media sp. z o.o., Wrocław

Współzałożyciel dev shopu Lama Media i escape roomowej spółki House of Crime. Zawieszony między technologią i kreacją.

Piotr Stawiński – Vice President at Empirica

Współzałożyciel i wiceprezes Empirica SA, tworzącej innowacyjne produkty dla branży finansowej.

Wojciech Paździor – Founder of Active Strategy

Klienci zgłaszają się do niego, kiedy chcą dokonać znacznej zmiany stylu zarządzania zespołami lub kultury organizacyjnej.

Wojciech Wolny – President at EUVIC

Przedsiębiorca, Prezes Zarządu spółek Euvic Sp. z o.o. oraz IT Works S.A. Członek Rad Nadzorczych w spółkach Komex, Bonair i Hycom. Pomysłodawca powstania Grupy Technologicznej Euvic, największej federacji spółek informatycznych w Europie Środkowej.

Maciej Zawadziński – CEO at Clearcode & Piwik PRO

Entuzjasta technologii i doświadczony przedsiębiorca. Prezes i współzałożyciel dwóch wrocławskich spółek IT: Piwik PRO – platformy dostarczającej rozwiązania analityczne dla firm przetwarzających wrażliwe dane oraz Clearcode – software house’u specjalizującego się w technologiach marketingowych i reklamowych…

Przemysław Kotecki – Head of Project Management at Netguru

Dba, aby projekty realizowane w Netguru dostarczały klientom największą wartość biznesową. Międzynarodowy konsultant transformacji cyfrowych, zaangażowany wykładowca i trener biznesowy. A

Martin Hodulak – Strategy consultant at Steelcase Applied Research + Consulting

Konsultant ds. Strategii w Steelcase Applied Research + Consulting, z siedzibą w Monachium, z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Ewa Kaucz – Prezes zarządu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

Ma wykształcenie filologiczne (Uniwersytet Wrocławski), wzbogacone studiami podyplomowymi i kursami z dziedziny prawa, finansów i public relations oraz kursem dla członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa. Ukończyła studia Executive MBA.

Jakub Borowczyk – Head of Business Development and Managing Director

Jakub Borowczyk, rodowity szczecinianin, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, menedżer z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach w kraju i zagranicą. Od początku związany z branżą IT jako programista, kierownik projektów, sprzedawca, menadżer.

Bogusław Osuch – Head of Atlassian Services at Deviniti

Pragmatyk, przedsiębiorca, a z zamiłowania developer algorytmów, zainteresowany psychologią i rozwojem. Wykorzystuję moje wieloletnie doświadczenie, aby pomagać firmom w optymalizacji ich wewnętrznych procesów rozwoju oprogramowania.

Więcej na temat wydarzenia i prelegentów oraz rejestracja na stronie: www: http://itcsummit2019.itcorner.org.pl/

Data: 23 stycznia 2019 r.
Miejsce: Hotel IBIS Styles, Wrocław

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone