Nowy Kapitał już online!

Możliwość komentowania Nowy Kapitał już online! została wyłączona Aktualności

Numer poświęcony jest m.in. XXVII Forum Ekonomicznemu w Krynicy oraz budowie największego w Europie Centrum Kompetencji Technologii Druku 3D, które powstało w Bielanach Wrocławskich.

Październikowy Kapitał Polski można pobrać za darmo pod tym adresem.

O skutecznej i innowacyjnej reklamie outdoorowej rozmawiamy z Marcinem Czubakiem, czyli prezesem firmy All Promote, która opatentowała Silverboard – przenośny nośnik reklamowy. Robert Ostrowski, zastępca prezesa zarządu ds. ekonomicznych Jastrzębskiej Spółki Węglowej opowiada nam z kolei o tym, jak spółka wyszła z kryzysu finansowego, z którym zmagała się jeszcze przed rokiem oraz o planach utworzenia funduszu stabilizującego, na którego konto trafić ma miliard złotych.

Rozmawiamy także z Piotrem Adamczewskim, dyrektorem zarządzającym Materialise w Polsce, który opowiada o realizacji największego w Europie Centrum Kompetencji Technologii Druku 3D, wybudowanym przez firmę w Bielanach Wrocławskich.

W nowym Kapitale Polskim podsumowujemy również XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy Zdroju oraz VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Rozmawiamy też z Jackiem Drobnym – prezesem KGHM TFI, który zdradza inwestycyjne plany spółki i ocenia rynkowy potencjał marki Staropolanka.

W numerze także:

  • Wchodzimy w okres ewolucji i zmian – rozmowa z Januszem Michałkiem, prezesem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej;
  • Dewiza lidera: troska o zdrowie i wrażliwość na potrzeby innych – wywiad z Tomisławem Bensari, prezesem zarządu PGF Urtica Sp. z o.o.;
  • Przygotowanie dokumentacji podatkowej bardziej czasochłonne niż dotychczas;

oraz wiele innych wywiadów i artykułów.

Październikowy Kapitał Polski można pobrać za darmo pod tym adresem. Serdecznie zachęcamy do lektury 🙂

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone