Niech „po polsku” znaczy mądrze

Możliwość komentowania Niech „po polsku” znaczy mądrze została wyłączona Aktualności, Biznes, Inwestycje

Grupa Kapitałowa Transition Technologies dla wzrostu ekonomicznego kraju / nauka, która tworzy biznes

Patriotyzm gospodarczy jest wpisany w DNA Grupy Kapitałowej Transition Technologies. Opieramy się w całości na najcenniejszych krajowych zasobach – polskich naukowcach, a także krajowym kapitale finansowym. Optymalizator immunologiczny SILO, który będziemy prezentować na Polskiej Wystawie Gospodarczej, jest programem komputerowym służącym do optymalizacji ciągłych procesów technologicznych, w szczególności procesu spalania zachodzącego w kotłach energetycznych dużej skali, wykorzystywanych w sektorze energetycznym w kraju i na świecie. Jesteśmy dumni z tego, że przyczyniamy się do zwiększania sprawności polskiego sektora energetycznego i zmniejszania emisji szkodliwych gazów do atmosfery. Bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej i wsparcie realizacji polskich celów klimatycznych w skali europejskiej leży w interesie nas wszystkich. Nasze flagowe rozwiązanie, docenione przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, wspiera cały sektor z rozbudowującą się infrastrukturą OZE włącznie. Tworząc oprogramowanie SILO inspirowaliśmy się pracą układu immunologicznego człowieka. Wzięliśmy to, co naukowcy przed nami odkryli w zakresie odporności i ubraliśmy w międzynarodowy język matematyki opracowując program komputerowy.

Matematyka jest wszędzie

Silne zaplecze badawcze i zaufanie pokładane w nauce stanowią punkt wyjścia dla Transitoin Technologies także na innych polach. Szczególnie bliskie i traktowane jako nadrzędne są przez nas kwestie wykorzystania innowacyjnych technologii, jak sztuczna inteligencja czy uczenie maszynowe (machine learning) dla poprawy dobrostanu społecznego w obszarze ochrony zdrowia. Dzięki zaawansowanym metodom matematycznym udało nam się wesprzeć międzynarodowe konsorcjum lekarzy w programie EPISTOP w wypracowaniu metody prewencyjnego leczenia padaczki u dzieci ze stwardnieniem guzowatym i zapobieganie tym samym niepełnosprawności u tych pacjentów. Technologie informatyczne wykorzystywane w biznesie adaptujemy do potrzeb instytucji opieki zdrowotnej. MedStream Designer, autorskie rozwiązanie Transition Technologies, wykorzystujące Medical Intelligence zbudowaliśmy po wielu latach współpracy z czołowymi krajowymi instytucjami medycznymi, jak Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc. Zebrane doświadczenia pozwalają nam z dumą wspierać naszym rozwiązaniem Krajową Sieć Onkologiczną. Zdigitalizowana ochrona zdrowia będzie oznaczać dziś niższe koszty i sprawniejsze leczenie dla większej liczby pacjentów, a prewencję chorób w przyszłości.

Reprezentacja Polski w innowacyjnych technologiach – Transition Technologies na rynkach globalnych

Nasze rozwiązania i doświadczenie są wykorzystywane dla potrzeb krajowego przemysłu w Europejskiej Agencji Kosmicznej. W Stanach Zjednoczonych zajmujemy się m.in. cyberbezpieczeństwem reaktorów atomowych najnowszej generacji. Innowacyjne rozwiązania VR/AR dostarczamy dla duńskiego, światowego lidera produkcji turbin wiatrowych. W Niemczech odpowiadamy za bezpieczeństwo i funkcjonowanie krajowych magazynów gazu. Jesteśmy także certyfikowanym przez poszczególne rządy dostawcą usług i produktów dla biznesu w Unii Europejskiej. Nasze usługi i spółki w Kuala Lumpur i Tajpej wygrywają z chińską konkurencją na Dalekim Wschodzie. Made in Poland to dla naszych partnerów na świecie znak jakości.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone