MULTIBUD INVESTMENT W. Ciurzyński – deweloper z ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym

Możliwość komentowania MULTIBUD INVESTMENT W. Ciurzyński – deweloper z ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym została wyłączona Aktualności, Biznes, firma tygodnia, TOP Manager

MULTIBUD jest polskim deweloperem, współinwestorem i budowniczym o ugruntowanej pozycji lidera w realizacji wielofunkcyjnych projektów inwestycyjnych obejmujących różne konfiguracje funkcji: mieszkaniowej, biurowej, handlowej, usługowej i hotelowej w powiązaniu z zagospodarowaniem otaczającej przestrzeni publicznej.

fot. mat. prasowe

MULTIBUD został powołany do życia przy wsparciu zespołu doświadczonych menedżerów i inżynierów budowlanych, którzy współpracują ze sobą od ponad dwudziestu lat, tworząc największe i najbardziej prestiżowe projekty w Polsce (Warszawa: Nowa Wilanów – Park Mieszkaniowy i Biurowy; Marina Mokotów – Osiedle Mieszkaniowe), Gdańsk – Osiedle Neptun Park, Sopot – Osiedle Sopocka Rezydencja.
Wiodąca pozycja i wiedza fachowa MULTIBUD w zakresie realizacji wielofunkcyjnych nieruchomości o różnej konfiguracji i przeznaczeniu nagrodzona została zwycięstwem (Konsorcjum MULTIBUD & IMMOBEL) w postępowaniu Miasta Gdańska przeprowadzonym dla pozyskania partnera prywatnego w Projekcie „Zagospodarowania Północnego Cypla Wyspy Spichrzów” w Gdańsku, zlokalizowanym w najbardziej ekskluzywnej części historycznego centrum Gdańska.

Należy nadmienić, że w w/w projekcie MULTIBUD jest nie tylko współinwestorem, ale też Project Managerem, Agentem ds. komercjalizacji oraz podmiotem sprawującym funkcję Nadzoru Inwestorskiego nad budową zaplanowanych obiektów budowlanych, wśród których znajdują się dwa obiekty hotelowe o łącznej powierzchni użytkowej 24 tys. m2 i ponad 400 pokoi hotelowych o jakości usług na poziomie 4*.

Obecnie MULTIBUD wraz z partnerami i inwestorami realizuje 4 projekty inwestycyjne zlokalizowane w Gdańsku, w Kobyłce pod Warszawą (projekty PPP) oraz w Warszawie, na terenach o łącznej powierzchni 22 000 m2 oraz o powierzchni użytkowej 67 000 m2 obiektów wielofunkcyjnych (handel, usługi, biura, hotele, mieszkania).
MULTIBUD pozyskał także prawa i przygotowuje się wraz z partnerami kapitałowymi do realizacji szeregu prestiżowych i ambitnych, wielofunkcyjnych projektów inwestycyjnych w najlepszych lokalizacjach głównych polskich miast, wśród których znajdują się m. in. kolejne trzy obiekty hotelowe (Olsztyn, Radom, Białystok), a rozpoczęcie ich realizacji powinno nastąpić od 2020 roku.

 

CZYTAJ TAKŻE: Rozmowa z Wojciechem Ciurzyńskim, prezesem MULTIBUD INVESTMENT W. Ciurzyński

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone