Łączymy, inspirujemy i wspieramy ludzi przedsiębiorczych

Możliwość komentowania Łączymy, inspirujemy i wspieramy ludzi przedsiębiorczych została wyłączona Aktualności, porady ekspertów

Trzeba rozmawiać, ale jeszcze uważniej słuchać. To właśnie bezpośrednie spotkania i rozmowy z polskimi przedsiębiorcami były zalążkiem do powołania Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl.

fot. mat. prasowe

Podejmowanie inicjatyw na rzecz promocji polskiej przedsiębiorczości to jedno z zadań, które stoi przed Federacją. Wiele pracy i zaangażowania wkładamy w zbudowanie spośród zrzeszonych członków silnej reprezentacji sektora MŚP. Nasze działania mają przyczynić się do rozwoju i propagowania samorządu gospodarczego w Polsce z uwzględnieniem gospodarczego i społecznego znaczenia sektora mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.
W naszej codziennej pracy duży nacisk kładziemy na budowanie relacji pomiędzy zrzeszonymi podmiotami, dlatego też inicjujemy wiele spotkań, gdzie członkowie mogą poznać się, bezpośrednio wymienić swoimi doświadczeniami,
jak również wyartykułować swoje potrzeby w kontekście prowadzonej działalności. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferujemy takie działania, dzięki którym członkowie mogą właśnie z nami budować strategię swojego rozwoju.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone