Kwietniowy Kapitał Polski już online!

Możliwość komentowania Kwietniowy Kapitał Polski już online! została wyłączona Aktualności

W numerze przyglądamy się m.in. działalności firm rodzinnych na naszym rynku, rozmawiamy z przedstawicielami samorządów wyróżnionych przez Związek Powiatów Polskich oraz analizujemy dokonania Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa.

Kwietniowy Kapitał Polski można pobrać za darmo w tym miejscu.

O wyzwaniach, które stoją przed firmami rodzinnymi w Polsce, rozmawialiśmy m.in. z Ewą Sobkiewicz – prezesem stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i firmy Salve Medica oraz dr Andrzejem Marjańskim, kierownikiem Zakładu Przedsiębiorczości i Firm Rodzinnych w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

O polskich standardach inwentaryzacji oraz o tym, jak często nasze przedsiębiorstwa muszą się jej poddawać, opowiedziała nam Elżbieta Fedorowicz, prezes zarządu firmy JKF for Value. Odwiedziliśmy także siedzibę Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, gdzie rozmawialiśmy z prezesem zarządu, Robertem Jagłą na temat oferty Funduszu dla Podmiotów Ekonomii Społecznej.

Oprócz tego w numerze również:

  • Kompozyty: rewolucyjne rozwiązanie dla wielu branż (rozmowa z profesorem Mirosławem Millerem z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu)
  • Innowacje w medycynie (wywiad z Cezarym Przybylskim, marszałkiem województwa dolnośląskiego)
  • Silna pozycja na wymagającym rynku (rozmowa z właścicielem firmy El-Box, Krzysztofem Kraszewskim)

oraz wiele innych wywiadów i artykułów.

Kwietniowy Kwietniowy Kapitał Polski można pobrać za darmo w tym miejscu.

Zachęcamy do lektury 🙂

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone