Konkurs o Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2017!

Możliwość komentowania Konkurs o Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2017! została wyłączona Aktualności, Kultura

Konkurs o Grand Prix Ladies' Jazz Festival 2017
FOTO: Konkurs o Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2017

W dniach 22-25 sierpnia w Muszli koncertowej w Gdyni koncerty finalistek dostępne dla wszystkich. Zgłoszenia do konkursu do 24 lipca!

Co roku organizatorzy Ladies’ Jazz Festival otrzymują mnóstwo propozycji i zapytań od artystek i zespołów, które chciałyby wystąpić na festiwalu.

To właśnie dla nich w tym roku po raz pierwszy jest Grand Prix Ladies’ Jazz Festival, konkurs dla tych pań i zespołów muzycznych, które uważają, że mają coś intrygującego do pokazania na polskiej i nie tylko polskiej scenie jazzowej.

„Po kilku latach plenerowych koncertów w przestrzeni publicznej Gdyni, towarzyszących koncertom biletowanym, doszliśmy do wniosku, że powinniśmy zaproponować artystkom coś więcej” – mówi Maciej Farski, współorganizator Ladies’ Jazz Festival.

„Od 22 do 25 sierpnia usłyszymy i zobaczymy koncerty finalistek, czyli najlepsze wg jury pod przewodnictwem Urszuli Dudziak, propozycje. To już ‘samo przez się’ gwarantuje wysoki poziom artystyczny występów na placu Grunwaldzkim w Gdyni. A do tego zwyciężczyni będzie miała zorganizowane sesje nagraniowe w studiach Polskiego Radia, koncert w Trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, rejestrację i wydanie tego koncertu na płycie CD, a ponadto nagrodę pieniężną. Jest o co walczyć, a publiczność zyska wspaniałe kilkudniowe widowisko jazzowe” – uważa Farski

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.ladiesjazz.pl oraz na profilu Ladies Jazz na FB.

Zgłoszenia uczestniczek przyjmowane są do 24 lipca!

Koncerty w ramach Grand Prix są otwarte dla publiczności, a bilety na festiwalowe koncerty Ewy Bem, Bebel Gilberto, Kandace Springs i Wendy Lands są w cenach od 60 do 160 zł.