Konkurs o Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2017!

Komentarzy (0) Aktualności, Kultura

Konkurs o Grand Prix Ladies' Jazz Festival 2017
FOTO: Konkurs o Grand Prix Ladies’ Jazz Festival 2017

W dniach 22-25 sierpnia w Muszli koncertowej w Gdyni koncerty finalistek dostępne dla wszystkich. Zgłoszenia do konkursu do 24 lipca!

Co roku organizatorzy Ladies’ Jazz Festival otrzymują mnóstwo propozycji i zapytań od artystek i zespołów, które chciałyby wystąpić na festiwalu.

To właśnie dla nich w tym roku po raz pierwszy jest Grand Prix Ladies’ Jazz Festival, konkurs dla tych pań i zespołów muzycznych, które uważają, że mają coś intrygującego do pokazania na polskiej i nie tylko polskiej scenie jazzowej.

„Po kilku latach plenerowych koncertów w przestrzeni publicznej Gdyni, towarzyszących koncertom biletowanym, doszliśmy do wniosku, że powinniśmy zaproponować artystkom coś więcej” – mówi Maciej Farski, współorganizator Ladies’ Jazz Festival.

„Od 22 do 25 sierpnia usłyszymy i zobaczymy koncerty finalistek, czyli najlepsze wg jury pod przewodnictwem Urszuli Dudziak, propozycje. To już ‘samo przez się’ gwarantuje wysoki poziom artystyczny występów na placu Grunwaldzkim w Gdyni. A do tego zwyciężczyni będzie miała zorganizowane sesje nagraniowe w studiach Polskiego Radia, koncert w Trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, rejestrację i wydanie tego koncertu na płycie CD, a ponadto nagrodę pieniężną. Jest o co walczyć, a publiczność zyska wspaniałe kilkudniowe widowisko jazzowe” – uważa Farski

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.ladiesjazz.pl oraz na profilu Ladies Jazz na FB.

Zgłoszenia uczestniczek przyjmowane są do 24 lipca!

Koncerty w ramach Grand Prix są otwarte dla publiczności, a bilety na festiwalowe koncerty Ewy Bem, Bebel Gilberto, Kandace Springs i Wendy Lands są w cenach od 60 do 160 zł.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *