Kongres 590 – Bilety na 5. edycję Kongresu już w sprzedaży, ceny od 59 zł!

Możliwość komentowania Kongres 590 – Bilety na 5. edycję Kongresu już w sprzedaży, ceny od 59 zł! została wyłączona Aktualności, Biznes

Ruszyła sprzedaż biletów na Kongres 590, który odbędzie się w dniach 21-23 października w Jasionce k. Rzeszowa. Tematem wiodącym Kongresu 590 będzie „Polska 2030”, a samo wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej.

 

Tegoroczna edycja Kongresu 590 jest wyjątkowa, ponieważ wydarzenie połączy formę stacjonarną z autorskim narzędziem online. Bilety będą dostępne w dwóch wariantach: zapewniającym wejście na teren obiektu z dostępem do platformy oraz umożliwiające wyłącznie dostęp do platformy online.

Ceny biletów w wersji stacjonarnej zaczynają się od 590 zł, a kupując bilet upoważniający do wstępu do G2A Areny, jednocześnie uzyskuje się dostęp do platformy online. Natomiast ceny biletów do platformy online, na której będzie można oglądać transmisje z prelekcji, odwiedzić wirtualną strefę expo czy prowadzić networking, zaczynają się już od 59 zł.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami liczba dostępnych biletów stacjonarnych jest ograniczona. Natomiast bilety umożliwiające korzystanie z platformy online są nielimitowane i każdy będzie mógł dołączyć do wydarzenia łącząc się przez Internet.

Kongres 590 odbędzie się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa, więc w związku z sytuacją pandemiczną oraz obowiązującymi obostrzeniami, w tym roku nie jest przewidziana dystrybucja bezpłatnych wejściówek.

Więcej informacji na: www.kongres590.pl/bilety.

 

 

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone