Kapitał Polski już w kioskach!

Możliwość komentowania Kapitał Polski już w kioskach! została wyłączona Aktualności

Wydanie, dostępne wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną poświęcone zostało m.in. tematom gospodarczym poruszanym w czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego czy Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie. 

 

W majowym wydaniu „Kapitału Polskiego” poruszyliśmy tematy takie jak: „Rynek mocy w Polsce gwarantem bezpieczeństwa energetycznego” czy ” Grupa PGE inwestuje w start-upy i testuje nowe technologie.

Zachęcamy do przeczytania ciekawej rozmowy z dr Jerzym Kwiecińskim, ministrem inwestycji i rozwoju „Polska odpowiedź na wyzwania w Europie”.

Na stronach wydania znajdziecie Państwo ciekawe artykuły i rozmowy z dziedziny gospodarki i inwestycji. O swoich projektach i przedsięwzięciach opowiedzą przedstawiciele samorządów (Trzebnica, Oświęcim, Czernica). O tym jak działa PPP (Partnerstwo publiczno prywatne) dowiemy się z rozmowy z Mirosławem Józefczukiem, członkiem zarządu Warbud S.A.

O kopernikańskim przewrocie w obrocie dokumentami rozmawialiśmy z dr Mariuszem Cholewą, Prezesem Zarządu BIK S.A. a z prezesem zarządu firmy Syngenta Markiem Łuczakiem o innowacjach w środki ochrony roślin i materiałów siewnych.

Majowy Kapitał Polski już dziś w kioskach wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Serdecznie zachęcamy do lektury 🙂