Grudniowy Kapitał Polski już on-line!

Możliwość komentowania Grudniowy Kapitał Polski już on-line! została wyłączona Aktualności

Wydanie grudniowe Kapitału Polskiego poświęcone zostało takim wydarzeniom jak: Kongres 590, którego optymistycznym przesłaniem było uwalnianie potencjału polskiej gospodarki.

W grudniowym wydaniu”Kapitału Polskiego” pokazujemy jak bardzo zmieniają się spółki z Grupy PKP S.A. Kolej modernizuje się na potęgę, ale przy okazji staje się coraz bardziej otwarta na najnowocześniejsze technologie. Aktywnie uczestniczy w programie Polska cyfrowa, buduje stacje ładowania samochodów elektrycznych. Rozwija aplikacje internetowe integrujące sprzedaż biletów z innymi usługami, np. parkingowymi (park&ride), komunikacji miejskiej, przejazdu taksówką, wynajmu samochodu (car sharing) czy rezerwacji noclegów.

Piszemy o konkretnych działaniach jakie podejmują Fabryka Pojazdów Szynowych „H. Cegielski” z Poznania, która zawarła porozumienie z Jastrzębską Spółką Węglową i PKP Cargo w sprawie komercyjnego wykorzystania wodoru w transporcie kolejowym. Przeczytamy, iż JSW planuje zaangażować się w „wodorowy projekt”, stając się jego głównym producentem w kraju.

W najnowszym numerze prezentujemy najszybciej rozwijające się Lotnisko Chopina w Warszawie.

Zachęcamy do przeczytania ciekawej rozmowy ze Zbigniewem Grycanem, twórcą i właścicielem marki Grycan – Lody od pokoleń. Dowiemy się jaka jest recepta na sukces?

Na stronach wydania znajdziecie Państwo ciekawe artykuły i rozmowy z dziedziny gospodarki i inwestycji.

W „Kapitale Polskim” pokazujemy tych najlepszych przedsiębiorców i samorządowców, ich pomysły na dalszy rozwój. Warto się z nimi zapoznać, mogą być one inspiracją dla naszych działań.

Zapraszam do lektury „Kapitału Polskiego”!

Grudniowy Kapitał Polski można pobrać za darmo  TUTAJ 

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone