NASZ PATRONAT: IX edycja konferencji Top Industry Summit już wkrótce w Warszawie!

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: IX edycja konferencji Top Industry Summit już wkrótce w Warszawie! została wyłączona Aktualności, Biznes

Jedno z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej – konferencja Top Industry Summit odbędzie się 14 października w The Westin Warsaw. Zwieńczeniem całodniowej części merytorycznej wydarzenia będzie wieczorna gala rozdania statuetek „Diamenty Top Industry”.

Celem konferencji organizowanej przez organizację biznesową Executive Club jest zainicjowanie otwartej debaty pomiędzy autorytetami biznesowymi i naukowymi o wyzwaniach, jakie stwarza postępująca czwarta rewolucja przemysłowa. Zaproszeni eksperci ze świata nauki i biznesu podzielą się swoją wiedzą dotyczącą aktualnych trendów i technologii panujących w branży. Wśród poruszonych zagadnień będą m.in.: Machine Learning, IoT, Big Data, Digital Twins. Przybliżone zostaną konkretne procesy takie jak budowa inteligentnej fabryki krok po kroku, automatyzacja i robotyzacja przedsiębiorstw oraz realizacja strategii dla sektora energetycznego w drodze do neutralności klimatycznej. Przybliżymy również obecnie panujące zagrożenia dla biznesu i odpowiemy na pytanie czy proptech zminimalizował skutki pandemii?

Zgodnie z tradycją, zwieńczeniem konferencji będzie wieczorna gala rozdania „Diamentów Top Industry”. Kapituła konkursowa uhonoruje w ten sposób wyróżniające się spółki oraz osobowości branży za najważniejsze osiągnięcia, projekty i inwestycje zrealizowane na przestrzeni minionego roku.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie konferencji: https://executiveclub.pl/top-industry-summit/

 

Chęć udziału w tegorocznej edycji prosimy zgłaszać na adres mailowy: potwierdzenia@executiveclub.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone