Gen. John F. Kelly gościem Kongresu 590

Możliwość komentowania Gen. John F. Kelly gościem Kongresu 590 została wyłączona Aktualności

Generał John F. Kelly spotka się z polskim przedsiębiorcami podczas 4. edycji  Kongresu 590. To jeden z najbliższych współpracowników Donalda Trumpa, były sekretarz bezpieczeństwa narodowego USA i szef kancelarii Prezydenta Stanów Zjednoczonych,

Generał John F. Kelly fot. mat. prasowe

IV edycja Kongresu 590, odbędzie się 7 i 8 października 2019 r. w Jasionce k. Rzeszowa. Gościem specjalnym będzie Generał John F. Kelly.

John F. Kelly ukończył University of Massachusets w Bostonie, Georgetown School of Foreign Service oraz studia w zakresie strategii na waszyngtońskim National Defense University. Służbę w piechocie morskiej Stanów Zjednoczonych rozpoczął jako 20-latek. Służył m.in. na lotniskowcach USS Forrestal i USS Independence, a także dowodził oddziałami Marines w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Generał Kelly doradzał dowódcy piechoty morskiej, a także sekretarzowi obrony Stanów Zjednoczonych Leonowi Panetta. Był szefem Dowództwa Południowego Armii USA. W 2017 roku trafił do Białego Domu. Jako szef kancelarii towarzyszył prezydentowi D. Trumpowi podczas historycznego spotkania z Kim Dzong Unem w Singapurze.

Po zakończeniu służby wojskowej generał Kelly pracował dla firmy inwestycyjnej DC Capital Partners. Obecnie jest członkiem rady dyrektorów Caliburn International, obsługującej w wielu obszarach klientów komercyjnych oraz współpracującej z rządem USA, min. z Departamentem Stanu i Departamentem Obrony USA.

Przypomnijmy, że tegoroczny Kongres 590 będzie poświęcony m.in. podsumowaniu dotychczasowej polskiej obecności w Pakcie Północnoatlantyckim, 15 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i pierwszej kadencji rządów Zjednoczonej Prawicy. Uczestnicy i goście, wśród których nie brakuje światowych liderów opinii, wspólnie zastanowią się, jak rozwijać strategię gospodarczą Polski w dobie globalnej zmiany.

Partnerami strategicznymi tegorocznego Kongresu 590 są KGHM Polska Miedź, Bank Gospodarstwa Krajowego, Grupa Cedrob,  PKN Orlen, PKO Bank Polski oraz Grupa PKP.

Kongres 590 odbędzie się 7 i 8 października 2019 r. Już teraz, dzięki specjalnej platformie on-line, można zarezerwować miejsce w hotelu i kupić wejściówki na Kongres 590.

Więcej informacji i aktualności dotyczących Kongresu 590 znajdziecie na stronie https://kongres590.pl.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone