Doświadczenie buduje przyszłość

Możliwość komentowania Doświadczenie buduje przyszłość została wyłączona Aktualności, Inwestycje, TOP Manager

F.B.I. TASBUD S.A. to Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych o czysto polskim kapitale.

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku, doskonałe zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra, stanowią podstawę sukcesów Spółki, czego dowodem są kolejne zrealizowane inwestycje kubaturowe z wielu sektorów, m.in.: budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz specjalistycznego, w tym projektów dotyczących realizacji obiektów rządowych i wojskowych o ograniczonym dostępie. Działalność F.B.I. TASBUD S.A. obejmuje także usługi świadczone przez biuro projektowe i dzięki temu firma może realizować inwestycje w każdej ze stosowanych na rynku konwencji – Design-Build (DB), Build (B), Design (D).

Celem Generalnego Wykonawcy jest spełnianie najbardziej wygórowanych oczekiwań Klientów. Zgodnie z mottem firmy: „Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość” – Spółka wykorzystuje wieloletnie doświadczenie (zdobyte zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym np. Libia, Szwecja, Kuwejt, Senegal), które umożliwia jej stosowanie najnowszych technologii w najlepszy sposób, czyli odpowiednio dobranych do danego zagadnienia.

Niezwykle ważnym atutem F.B.I. TASBUD S.A. jest wyspecjalizowany Pion Naukowo-Badawczy, działający pod kierownictwem V-ce Prezesa dr inż. Andrzeja Czapczuka, który aktywnie wspiera innowacyjne rozwiązania projektowe i czynnie udziela się w świecie nauki, tworząc pomost łączący świat biznesu ze sferą naukową.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone