Cushman & Wakefield wesprze komercjalizację biurowca Wola Retro

Możliwość komentowania Cushman & Wakefield wesprze komercjalizację biurowca Wola Retro została wyłączona Aktualności, Inwestycje

Komercjalizację biurowca Wola Retro, najnowszej inwestycji LC Corp SA, wesprze międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.  Inwestycja zostanie oddana do użytku w lipcu 2019 roku. Obecny poziom wynajętych powierzchni w Wola Retro wynosi 51%.

Wola Retro_ w budowie maj fot. mat. prasowe

– Cieszymy się, LC Corp zaufało nam, wybierając Cushman & Wakefield na Agenta wyłącznego budynku i że będziemy mogli brać udział w procesie wynajmu projektu, który w tak umiejętny sposób łączy nowoczesność myślenia z poszanowaniem dla historii. Jesteśmy przekonani, że nowi najemcy docenią znakomitą lokalizację budynku, zaledwie 150 m2 od nowej stacji metra oraz dostępność innych środków komunikacji publicznej. Duża dbałość o szczegóły wykonania fasady i powierzchni wspólnych budynku sprawią, że praca w tym środowisku będzie przyjemnością – mówi Anna Kaźmierska, Associate Landlord Representation Services, Dział Powierzchni Biurowych, Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield ma wyłączność w zakresie komercjalizacji kompleksu Wola Retro, wspiera także właściciela w działaniach marketingowych.

Zaufaliśmy ekspertom mającym doświadczenie na rynkach globalnych i zdecydowaliśmy się  na współpracę na wyłączność. Cushman & Wakefield po raz kolejny wesprze nas w komercjalizacji powierzchni biurowych, tym razem w formule wyłączności w naszej warszawskiej inwestycji. Wcześniej współpracowaliśmy także przy wynajmie biur we Wrocławiu i w Katowicach z wieloma sukcesami – mówi Izabela Miśta, Manager ds. Najmu, LC Corp SA.

W kompleksie Wola Retro znajdą się dwa biurowce klasy A, wyrastające nad bryłą modernizowanego obecnie budynku z lat 30-tych XX wieku autorstwa przedwojennych architektów Lacherta i Szanajcy. Łączna powierzchnia najmu w Wola Retro wyniesie ponad 24000 metrów kwadratowych.

Kompleks Wola Retro realizowany jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Woli, w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych i głównych arterii stolicy. W odległości 150 metrów od inwestycji powstaje nowa stacja metra „Płocka”, której oddanie do użytku jest planowane na II kwartał 2019 roku, tuż przed oddaniem do użytkowania inwestycji Wola Retro.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex. Autorami projektu są architekci z pracowni Kuryłowicz & Associates – prof. dr hab. Ewa Kuryłowicz oraz Piotr Żabicki. Realizacje pracowni były wielokrotnie nagradzane w kraju i za granicą.

—-

O LC Corp SA:

LC Corp SA jest grupą deweloperską realizującą inwestycje komercyjne i mieszkaniowe. Inwestycje Spółki powstają w sześciu największych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Spółka zarządza obecnie ponad 100 tys. mkw. powierzchni biurowych.

 

Więcej informacji na temat inwestycji : www.wolaretro.pl