Bal Sylwestrowy de luxe w zamku!

Możliwość komentowania Bal Sylwestrowy de luxe w zamku! została wyłączona Aktualności

Są takie noce, których magia pozostaje w pamięci na lata. Wkrocz w Nowy Rok w eleganckim i wyszukanym stylu! Spędź finezyjny wieczór w doborowym towarzystwie, w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel!

Weź udział w wystawnym balu z muzyką na żywo i hucznie świętuj nadejście Nowego Roku, w klimacie renesansowego zamku. Bogactwo kulinarnych doznań, najwyższej jakości trunki, pokaz sztuki barmańskiej, konkursy z nagrodami i doskonałe prowadzenie balu przez wodzireja to tylko niektóre z licznych atrakcji… Menu Uroczyska bogate jest w wysokiej jakości produkty, pochodzące z własnych ekologicznych upraw, które umożliwiają regenerację organizmu oraz wzmocnienie sił witalnych. Wykwintne menu inspirowane jest głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej. Tej nocy nie zabraknie hucznej zabawy i konkursów  z nagrodami. Goście, którzy raz tu trafią, wracają systematycznie w to magiczne miejsce, gdzie sztuka, architektura i bliskość natury tworzą idealną atmosferę nie tylko do zabawy ale również wspaniałego do wypoczynku.

Po balu można skorzystać z zabiegów SPA  lub odpocząć w strefie wellness.

Renesansowy zamek to mariaż renesansowej architektury i nowoczesnych, komfortowo wyposażonych wnętrz, urządzonych z wielkim smakiem. To także zdobywca tytułu NAJLEPSZE BOUTIQUE SPA w Polsce. We wnętrzach zamku znajduje się pierwsze w Polsce SPA by L’Occitane m.in. gabinety zabiegowe, sauny, studio masażu ale również przestrzeń VIP oraz wypoczynkową z tarasem widokowym i wellness barem. Wyjątkowy jest tutaj także nowoczesny przeszklony basen, z widokiem na uroczą okolicę.

Więcej na www.uroczysko7stawowo.pl