Andrew Campbell gościem Kongresu 590

Możliwość komentowania Andrew Campbell gościem Kongresu 590 została wyłączona Aktualności

SPECTRUM Group to jedna z najważniejszych firm zajmujących się konsultingiem strategicznym w Stanach Zjednoczonych. Wraz z jej prezesem, generałem George Close’m do Polski przyjedzie już niebawem dyrektor wykonawczy Andrew Campbell – będzie on gościem Kongresu 590, odbywającego się 7 i 8 października w Jasionce k. Rzeszowa.

Andrew Campbell, Dyrektor Wykonawczy SPECTRUM Group fot. mat. prasowe

Strategia bezpieczeństwa i zarządzanie zmianą będą ważnym tematem tegorocznego Kongresu 590, unikalnego forum wymiany doświadczeń, idei i argumentów pomiędzy przedstawicielami biznesu, świata nauki, polityki czy administracji. Wydarzeniu patronują i wspierają najważniejsze instytucje państwa polskiego, z Prezydentem RP i Prezesem Rady Ministrów na czele.

Kongresowe dyskusje podzielono na bloki. Są wśród nich m.in. segmenty poświęcone klimatowi i energetyce, instytucjom i relacjom w świecie nowoczesnego biznesu a także nowym narzędziom współpracy naukowców z przedsiębiorcami.

Nowym, niekonwencjonalnym formatem spotkań będą od tego roku specjalne fora tematyczne, dotyczące elektromobilności, gamingu czy handlu. Partnerami strategicznymi tegorocznego Kongresu 590 są Bank Gospodarstwa Krajowego, Grupa Cedrob, KGHM Polska Miedź, PKN Orlen, PKO Bank Polski oraz Grupa PKP.

 

Informacje dotyczące Kongresu 590 na stronie https://kongres590.pl.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone